Під час з'їзду партії "Слуга народу" Зеленський говорив про досягнення партії та плани на майбутнє. Деталі повідомляє 24 канал.

Важливо Рейтинги кандидатів у мери Києва: хто може очолити столицю

Головне з виступу Зеленського

  • Володимир Зеленський заявив, що рік видався насиченим, але відпочивати ще зарано. Він вчергове нагадав про ключові досягнення чинного парламенту, серед них: скасування депутатської недоторканності, боротьба з кнопкодавством, ухвалили державний бюджет вчасно, зняли мораторій на продаж землі.
  • Зеленський вважає, що Верховна Рада чинного скликання ще далеко не все зробила, але й не заслуговує розпуску.

Рік тому, у перший день вашої роботи під куполом я сказав, що ця Верховна Рада точно увійде в історію України, але, правда, є два варіанти: як парламент, який зробив все, що не зробили політики за всі 28 років, або як парламент, який проіснував менше всього. Чи можна сказати, що ви вже пройшли перший шлях? Поки що немає,
– сказав він на з'їзді партії.

  • Водночас президент визнав, що помилки траплялися. Але, на думку Зеленського, їх виправляють. Окрім того, він вважає "мікробами" скандальних членів партії "Слуга народу" і впевнений, що нардепи від цієї політичної сили не будуть помітні "на шляху до успіху".
  • Зеленський підкреслив, що попереду ще багато роботи, зокрема: податкова реформа, амністія капіталів, судова та правоохоронна реформи, якісна освіта, медицина та рівень життя.
  • Президент додав, що сподівається, що Верховна Рада найближчим часом ухвалить у другому читанні закон про всеукраїнський референдум.

Ми разом з народом писали програму, разом з народом України перемагали старих політиків, обіцяли народовладдя через референдум, і це ще один важливий пункт програми, який слід зробити. Перший закон, необхідний для цього, готовий до другого читання,
– заявив Зеленський.

Цікаво Свіжий рейтинг кандидатів у мери Києва: несподівана нова трійка лідерів

Місцеві вибори 2020: все, що потрібно знати

  • 15 липня Верховна Рада на засіданні проголосувала за призначення чергових місцевих виборів у 2020 році на 25 жовтня.
  • Тоді українці матимуть змогу проголосувати за депутатів місцевих рад і селищних, сільських, міських голів, окрім окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей. Відтак, вибори на тимчасово окупованих територіях України призначать згідно зі встановленими законами порядками за умови припинення окупації та агресії Росії проти України.
  • Участь зможуть взяти не всі населені пункти, а лише ті, які сформували органи місцевого самоврядування.
  • У "Слузі народу" кажуть, що місцеві вибори 25 жовтня 2020 року можуть не відбутися лише в тому випадку, якщо в Україні введуть надзвичайний стан.

Промова Володимира Зеленського на VII з'їзді партії "Слуга народу": дивіться відео