Президент наголосив, що вже підготовлений новий пакет тривалої та надійної підтримки для України. Мовиться про оборонну та економічну.

Зверніть увагу Секретні переговори й таємні рішення: NYT розкрив шлях Зеленського й Байдена до ATACMS

Я вдячний за цю ініціативу Президента Байдена і думаю, що не лише українці, але й усі народи – усі вільні народи Європи – очікують збереження американської єдності з нашим захистом. Американське лідерство потрібне світу, і я вдячний обом партіям Конгресу, які це розуміють, які підтримують, зокрема, боротьбу нашого народу за свою незалежність,
– наголосив Зеленський.

Зеленський звернувся до українців: дивіться відео

Президент за тиждень провів 9 міжнародних розмов

Український лідер розповів, що за тиждень провів 9 міжнародних розмов. Зокрема, сьогодні він розмовляв з президентом Ердоганом. Також Зеленський наголосив, що провів розмови з прем'єр-міністром Канади, з президентом Південної Африки, з прем'єр-міністром Норвегії, також з президентом Франції, з генеральним секретарем ООН, з президентом США, з канцлером Німеччини.

Український лідер наголосив: головним у всіх цих переговорах є захистити життя людей, а також не дати дестабілізації поширитися ще й на інші регіони світу. Зеленський подякував усім лідерам за підтримку.

Окрім того, вже наступного тижня відбудеться нова зустріч щодо Формули миру. Локація – Мальта. Перелік держав, які візьмуть участь, збільшується щодня. Також Україна готується до нового саміту Кримської платформи. Він відбудеться у Чехії.