Нашим людям у Криму варто триматись якомога далі від російських військових об'єктів. Зеленський сказав це у традиційному відеозверненні до українців.

До теми Наші захисники знищуватимуть усі склади й штаби окупантів, – Зеленський звернувся до українців

Крім того, президент закликав не перебувати поблизу російських баз і військових аеродромів, а також повідомляти спеціальним службам України всю відому вам інформацію про окупантів. Це потрібно, щоб звільнення Криму відбулося швидше.

Також сьогодні хочу ще раз звернути увагу всіх наших людей у Криму: будь ласка, тримайтеся якомога далі від російських військових обʼєктів,
– зазначив Зеленський.

Для окупантів не буде жодного безпечного місця

ЗСУ, спецслужби та розвідка роблять усе можливе й неможливе, аби кожен російський військовий відчув українську відповідь за страшний терор, який принесла держава-агресорка.

Зеленський наголосив, що по всій тимчасово окупованій території України, від Криму до Харківщини, у російської армії немає й не буде жодної безпечної бази чи тихого місця. Українські бійці знищуватимуть усі склади, штаби окупантів та техніку. Це не омине ворога, де б він не був: під Луганськом чи під Севастополем.

Президент попередив, що окупанти можуть зробити тільки дві речі: втекти або здатися в полон, інших варіантів для них немає.

Дивіться більше – Зеленський звернувся до українців в Криму: відео