Наразі точну кількість людей, що постраждали чи загинули після землетрусу, визначити важко, оскільки рятувальники ще продовжують розбирати завали. Все, що відомо, про жертв і постраждалих після землетрусу в Марокко – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Дивіться також Землетрус у Марокко: рятувальники не можуть дістатися до найбільш постраждалих районів

Яка кількість жертв і постраждалих у Марокко

Що відомо про землетрус у Марокко

  • У Марокко ввечері 8 вересня стався землетрус за 16 кілометрів від населеного пункту Талат. Згодом стало відомо, що магнітуда коливань становила близько 6,8 за шкалою Ріхтера.
  • Епіцентр землетрусу був у горах Високий Атлас, розташованих приблизно за 72 кілометри на південний захід від Марракеша. Це найбільш туристичне місто в країні.
  • За словами очевидців, землетрус у Марокко був такої сили, що будинки руйнувалися за кілька секунд. Також відомо, що внаслідок природного лиха пошкодження отримали й історичні будівлі, які є природною спадщиною ЮНЕСКО.
  • Марокканські ЗМІ також зазначили, що наразі рятувальникам складно дістатися до найбільш постраждалих місць внаслідок землетрусу. Наразі вони розбирають завали на дорогах країни.
  • Крім цього, очевидці сказали, що їм знадобився час, щоб виявити землетрус. До того ж кількість жертв і постраждалих настільки масштабна, що швидкі не встигають впоратися з усіма людьми.