Наразі відомо про 12 затриманих. Однак їх може бути ще більше.

Зверніть увагу У Туреччині пес врятував з-під завалів 5 людей: шукав навіть з пораненими лапами

Чому у Туреччині почали затримувати будівельників і підрядників

Станом на 12 лютого після потужних землетрусів у Туреччині вже затримали 12 осіб. Серед них – будівельники та підрядники.

Як виявилось, затримують тих людей, які причетні до будівництва будинків, які одразу обвалилися після землетрусу у південно-східних провінціях Газіантеп і Шанлиурфа.

Поліція вже розпочала низку розслідувань щодо обвалень будівель. Прокурорам наказали у 10 провінціях створити спеціальні відділення з розслідування злочинів, пов'язаних із землетрусом.

Так, прокуратура у Діярбакирі вже видала ордери на арешт 29 осіб. Також затримано відповідального за будівництво багатоповерхового елітного будинку у провінції Хатай – його піймали в аеропорту Стамбула.


Затримано відповідального за будівництво будинку у провінції Хатай / Скриншот з відео

Землетрус у Туреччині та Сирії: останні новини

  • Станом на 12 лютого загальна кількість жертв від землетрусу у Сирії та Туреччині сягає понад 29 тисяч осіб. Пошукові роботи досі тривають, зокрема у Сирії наразі повідомляють про більш ніж 4 500 жертв.
  • У Туреччині поки відомо про 24 617 загиблих.

  • Президент Реджеп Ердоган визнав помилки влади у реагуванні на трагедію. За його словами, причиною проблем у реагуванні була зимова погода та той факт, що в аеропорті Хатая пошкоджена злітно-посадкова смуга – це все ускладнило прибуття необхідних служб.

  • Окрім того, через катаклізм на території держави утворилася гігантська тріщина. Відповідне моторошне відео показали турецькі ЗМІ.