На жаль, під грудою бетону загинула 46-річна мешканка Запоріжжя Юлія Петрова, а також двоє її діток – 10-річний синочок Захар і 5-річний Матвійчик. Моторошну звістку сповістив батько самої Юлії – Сергій Петров.

Читайте також Одна родина просиділа під завалами 12 годин: скільки українців евакуювали з епіцентру землетрусу

З 6 лютого, коли стався землетрус, вони перестали виходити на зв’язок,
– зауважив він.

За словами пана Сергія, його донька та її синочки кілька місяців тому вирушили до родичів. Вони мешкають у місті Антак'я, що у провінції Хатай.


У цьому житловому комплексі родина винаймала помешкання / Фото з архівів Петрова

Батько загиблої додав, що її чоловік – військовослужбовець. Він саме лікувався від поранення у Запоріжжі. Після планував вирушити до Туреччини, щоб допомогти знайти свою дружину та дітлахів.

Зазначимо, що станом на 12:07 14 лютого, внаслідок землетрусів загинуло щонайменше 37 357 людей, передає Sky News. У Туреччині кількість жертв налічує 31 643 людини, а в Сирії – 5 714. На жаль, ці цифри з кожним днем лише ростуть.

Пошук людей триває

  • Рятувально-пошукові роботи тривають. І під час них вдається творити справжнє диво. Адже іноді історії врятованих дивують, а сам факт того, що люди змогли вижити за таких умов, заледве вкладається в голові.
  • До прикладу, через 175 годин після трагедії з-під завалів зруйнованого будинку дістали матір, а також її двох діток. Сталося це у Хатаї. На щастя, усі вижили.
  • Відомо, що 147 годин під завалами пробула 10-річна дівчинка, яку також дивом вдалося врятувати. Її також дістали з-під завалів у Хатаї. Дівчинку звати Куді, і відео з її порятунком не залишає нікого байдужим.
  • Також врятувати вдалося двох сестер Мерве та Ірем. Вони потрапили у бетонну пастку, на яку перетворився 5-поверховий будинок в Антак'ї, що на півдні країни. Дістати їх вдалося через два дні.