Про це повідомляють у прес-службі Системи електронних торгів арештованим майно.

Читайте також: БРЕМ "Атлет" – рятівник танкових підрозділів

Будівлі розташовані в центрі міста Миколаїв, на березі річки. Ділянка обладнана автомобільними й залізничними шляхами. Важливо, що будівлі продаються разом із землею. Об’єкт має величезні перспективи як в плані офісної забудови, або як виробничий чи складський майданчик
– зазначає генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

Повідомляється, що власником цього майна є держава в особі концерна "Укроборонпром". Будівлі та споруди знаходяться на правому березі річки Інгул на земельній ділянці площею 6,924 гектарів.

Землю та будівлі заводу планують продати за 52,3 мільйони гривень. Частина грошей піде на погашення боргу у 30,2 мільйони гривень перед працівниками заводу.

Додамо, що свого часу Миколаївський суднобудівний завод готував для Радянського Союзу кращі авіаносці.

Нагадаємо, нещодавно видання "Новое время" оприлюднило результати розслідування, у яких йдеться про те, що глава комітету з питань національної безпеки та оборони та екс-глава держхолдингу "Укроборонпром" Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський причетні до махінацій із закупівлями та продажами в військово-промисловому комплексі. Наразі справою зацікавилися в СБУ.