Представники обслуговуючої організації, якій належала лавочка, звернулися до поліції через пошкодження майна. Відомо, що лавку встановили лише у 2019 році, і за 2 роки експлуатації її жодного разу не пошкоджували.

Дивіться також Дістали нічні пиятики: у Києві бабуся спиляла сидіння у лавочки – фото

Докладніше

  • Як саме кваліфікували інцидент правоохоронці, наразі невідомо. Цілком ймовірно, що літній жінці доведеться компенсувати ЖЕКу збитки.
  • Жителі столиці у соцмережах вчинок пенсіонерки засуджують та кажуть, що боротися із шумними компаніями можна в інший спосіб.
  • Втім, знайшлися й ті, хто навпаки підтримав жінку, мовляв, комунальники та участкові могли ніяк не реагувати на звернення бабусі, тому вона вирішила боротися з проблемою власноруч.
  • Однак місцеві мешканці стверджують, що вчинок пенсіонерки ніяк не пов'язано з гулянками на цій лавочці. Тим паче, вона залишила таку саме лавочку поруч неушкодженою.

Депутат Київради Олександр Міщенко у фейсбуці зазначив, що майно на прохання жінки могли б просто демонтувати без знищення.

Ми такого ще не бачили! А треба робити висновки: одні на лавочці хочуть відпочити, інші — розпити пиво, а мешканці — пошкодити комунальне майно. І який знайти компроміс між усіма?
— написав політик.