До контрольованої Україною території жінку вивів дрон ЗСУ. На щастя, втеча закінчилася успішно, але голова пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в етері телемарафону зазначив, що це дуже небезпечно, передає 24 Канал.

Дивіться також Невідомі партизани привітали окупантів "з днем Росії" на Херсонщині

Росіяни могли розстріляти жінку

Толоконніков розповів, що жителі Херсонщини втікають з окупованої частини регіону дуже часто. Але переважно роблять вони через Сумщину або Польщу чи Словаччину.

Він додав, що жінці пощастило вийти з окупації живою.

Зовсім незрозуміло, як жінка дійшла і як її там пропустили. Її там ніхто не зупиняв. Вона приїхала в Олешки, переночувала та вирішила перейти міст. Хоча, знову ж таки за її словами, вона не знала, що він зруйнований, їй ніхто не розказав. Але це дуже небезпечна "подорож". Їй дуже пощастило, що росіяни не розстріляли,
– сказав Толоконніков.

На його думку, можливо, росіяни хотіли перевірити, чи хтось є на тому березі, тому й пропустили жінку. Їй пощастило, що наші військові пильнували цей квадрат і провели її, бачачи, що це – цивільна людина, яка нічим не загрожує.

"Я уявляю, якби цивільна людина пішла до росіян на лівий берег. Вона б і до половини моста не дійшла б. Були випадки, коли люди виходили на Антонівський міст, а вони одразу починали гатити", – додав голова пресофісу Херсонської ОВА.

Він додав, що, на щастя, таких випадків небагато. "Але ми, як завжди, готові своїм громадянам допомагати. Люди хочуть втекти з лівого берега, з окупації, попри те, що там є рідні та домівки, але вони уже не можуть там знаходитися", – підсумував Толоконніков.

Росіяни обстрілюють правобережну Херсонщину

  • Правобережна Херсонщина страждає від постійних російських обстрілів, зокрема, КАБами. Найбільше обстрілів припадає на приватний сектор в Бериславському районі. Люди уже розрізняють підліт авіабомб, але у місцях, де більше забудов, це чути не настільки добре.
  • Перед обстрілами росіяни активно ведуть розвідку БпЛА. Російські дрони там літають постійно і ще можуть переслідувати цивільних. Під загрозою також траси. Там наразі рух невеликий, а тому безпілотник може легко побачити автомобілі, які там рухаються.
  • Переслідування цивільний транспорт буває дуже часто. Росіяни це роблять для того, щоб спустити на нього вибухівку. Після цього через деякий час неподалік прилітає КАБ. І це, на жаль, відбувається постійно.