Щороку столиця розростається, а на її карті з’являються нові багатоповерхівки. Кожна з них пропонує покупцям свої переваги, але не завжди нові будинки готові задовольнити всі запити сучасного містянина. Вибір квартири для купівлі перетворюється на безперервний процес порівнянь та пошуку компромісів.

Читайте також Витончена оригінальність для однодумців: чим особливі представницькі поверхи ЖК LIFE STORY

Здебільшого кожен киянин хоче жити ближче до центру, де вирує активне життя. Разом із тим, природа – невід’ємний елемент щасливого дозвілля, тому хочеться мати до неї доступ якнайближче до дому. Зручне планування – теж необхідний параметр, адже не хочеться додатково інвестувати в перепланування простору.

Якщо ви активний містянин, який любить проводити вільний час у парку, а також цінуєте свій час та хочете мати якнайбільше опцій поруч із домом, тоді вам може підійти житло у новому ЖК LIFE STORY від LEV Development.

Він розташований поблизу мальовничого парку Феофанія, який добре знайомий усім киянам. Чиказький стиль фасаду одразу привертає до себе увагу, а комплекс готовий покрити багато побажань своїх мешканців.

Зараз кияни мають чудову можливість втілити свою мрію про комфортну квартиру у житловому комплексі, в якому естетика та функціональність – це гармонія, а не взаємовиключні поняття.

До 31 липня компанія LEV Development пропонує безвідсоткове розтермінування на двокімнатні квартири. Тривалість розтермінування – 12 місяців. Акційна пропозиція діє на квартири двох планів:

  • 74,58 квадратних метрів з видом на захід;
  • 70,78 квадратних метрів, яка розташована зі східної сторони.

Сучасне житло недалеко від центру, в якому кожен відчує себе особливим – це мрія кожного містянина, як і втілити її за вигідною ціною.

Про ЖК LIFE STORY

LIFE STORY – це сучасний житловий комплекс, основною концепцією якого є здоровий спосіб життя, адже він розташований поруч із "зеленою перлиною" Києва – парком Феофанія.

Власна квартира – це особливий простір, в якому кожен втілює власні потреби. LEV Development пропонує мешканцям власноруч спланувати приміщення, адже лише ви зможете створити для себе ідеальне житло. Також у ЖК LIFE STORY втілена концепція представницьких поверхів, тому можна скористатися опцією підвищеної приватності, додаткового комфорту та фантастичних краєвидів.

Поблизу є все, що треба для сучасного життя – торгові центри, медичні заклади, зоомагазин, нотаріальні та юридичні послуги, курси іноземних мов, державні та спеціалізовані ліцеї. Музей "Пирогово", Експоцентр ВДНГ, київський іподром, картинг-центр та "Дитяче місто професій" готові потішити любителів розваг.

ЖК LIFE STORY – це місце, де хочеться жити та крокувати до нових життєвих звершень.

Дізнатися більше про переваги та ціни на квартири у ЖК LIFE STORY можна на сайті LEV Development або у відділах продажу:

на локації біля будівництва:

  • вул.Метрологічна, 13

відділ обслуговування клієнтів:

  • Саксаганського, 69

головний офіс:

  • БЦ "Олімпійський", 26 поверх
  • +38 044 499 88 40