В Укрзалізниці наразі не розповідають, чи є постраждалі. ЗМІ пишуть, що аварія сталась біля селища Чорногрудка.

До речі Укрзалізниця знову запускає рейси з Києва до Варшави

За інформацією "34 канал", з рейок зійшли 10 порожніх вантажних вагонів. Крім того, порушено габарити двох колій.

Який потяг затримується

Через інцидент потяг №764 "Одеса – Київ" курсує зміненим маршрутом через Шепетівку та Коростень. Він затримається орієнтовно на 4 години.

Про затримки інших рейсів обіцяють повідомляти додатково.

Що відомо про схожі аварії

  • Поблизу Тернополя 7 серпня зійшов з рейок потяг № 357 сполученням "Рахів – Київ". Власне, зійшли з рейок локомотив і три колісні пари першого вагону. На щастя, ніхто не постраждав. Однак тоді теж були затримки зустрічних поїздів.
  • 30 липня біля Решетилівки на Полтавщині зіштовхнулися вантажівка та потяг. У результаті постраждала чергова – жінку госпіталізували. Також через аварію затрималася низка потягів напрямку "Харків – Київ".
  • Також у липні на Миколаївщині під час руху спалахнув потяг "Інтерсіті" "Київ – Херсон". Пожежа сталася у задньому відсіку тягового тепловоза. У підсумку довелося відчепити 9 вагонів, у яких загалом перебувала 71 людина.
  • У березні у Дніпропетровській області зійшов з рейок потяг "Інтерсіті" "Київ – Запоріжжя". За попередньою інформацією, машиністу довелося екстрено загальмувати. У поїзді було 88 пасажирів, але ніхто не травмувався.