Жертвами стрілянини стали 19 дітей та 2 дорослих. Зеленський зауважив, що це – неможливо зрозуміти, це – трагедія, повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Зброя, санкції, конфіскація російських активів: Зеленський звернувся до студентів Стенфорда

Президент пригадав, як 24 лютого почалася повномасштабна війна Росії проти України. Зеленський заявив, що тоді 18-річні російські хлопці зайшли у домівки українців, аби вбивати, катувати та ґвалтувати. Складно зрозуміти, для чого.

Український лідер наголосив: 24 травня – рівно через три місяці – 18-річний юнак зайшов у звичайну школу та вбив 19 дітей і 2 дорослих.

І ми живемо у страшний час, коли американці висловлюють співчуття українцям через смерті на війні. А українці висловлюють співчуття американцям через смерті у мирі. Прийміть мої співчуття,
– заявив Зеленський.

Наостанок він закликав студентів Стенфорда берегти себе, рідних, близьких, друзів та світ.

Трагедія у Техасі

  • Трагедія сталася у початковій школі міста Увалді. Грег Ебботт – губернатор міста – повідомив, що 18-річний хлопець відкрив вогонь. Загинуло 19 дітей та 2 дорослих.
  • Президент США Джо Байден заявив, що батьки, які втратили своїх дітей, вже ніколи не будуть такими, як колись. Вони більше не зможуть обійняти своїх малюків чи пострибати з ними у ліжку. Байден наголосив: втратити дитину – це все одно що відірвати шматочок душі.
  • Лідер США закликав американців законодавців перетворити "біль на дію" щодо законів про контроль над зброєю. Байден наголосив, що втомився від цього. Діяти потрібно негайно.

Меган Маркл вшанувала загиблих

Меган Марк прибула до Увалді, аби вшанувати жертв стрілянини. Дружина принца Гаррі поклала букет білих троянд до хреста Узії Гарсії – 10-річної жертви трагедії. Квіти були перев'язані фіолетовою стрічкою.

Візит Маркл до Техасу був неофіційним. Вона прибула як матір, аби підтримати рідних загиблих. Жодних інших деталей наразі не розкривають.

Важливо – Зеленський виступив перед студентами Стенфорда: дивіться відео