Про це "Апострофу" розповів російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський.

За його словами, заяви американського президента Дональда Трампа ніякої ролі не відіграють у вирішенні конфлікту на Донбасі. Як відомо, він заявив, що підтримує ідею притягнути Росію до відповідальності за анексію Криму і ситуацію на Донбасі. Однак, такими заявами, на думку журналіста, Трамп просто відбивається від звинувачень у зв’язках з Росією.

Читайте також: Путін гратиме у піддавки, запрошуючи Україну до агресії, – політолог про нову стратегію Кремля

"Заяви Трампа, який зараз — "кульгава качка", не вплинуть на Путіна. Тому він нікуди не піде з Криму і Донбасу. Крим увійшов до складу Російської Федерації (в результаті незаконної анексії у 2014 році, –"24"). Виключити його можна, тільки змінюючи конституцію. Неможливо уявити собі ситуацію, щоб у Росії змінили конституцію заради того, щоб відпустити Крим. Якщо Росія буде розвалюватися на шматки, то і не таке станеться, але в звичайній ситуації цього не відбудеться. Відсутність та присутність Путіна нічого не змінює", – зазначив Радзіховський.

А Донбас Путіну не потрібний, переконаний публіцист. Та щоб піти з Донбасу, Кремль хоче отримати щось взамін, щоб продати це своїм виборцям.

"Єдина умова виходу з Донбасу — повне і беззастережне скасування санкцій. Путіну потрібні стовідсоткові гарантії скасування санкцій. Тоді він, можливо, почне виконувати угоди. Мені здається, це той варіант, на який Путін міг би погодитися. Але Захід скаже: ви спочатку виконайте, а там видно буде. Це безвихідна ситуація", – зазначив Радзіховський.

Читайте також: Путін доводитиме Макрону, що він сприяв його перемозі, – експерт