Нерухомість розташована у селі Лісники на гектарі землі. На території комплексу є декілька будинків, штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора. Все це з 2014 року формально належить кіпрській компанії "Лісерена ЛТД", пише Bihus.info.

Читайте також: Вугільна кума: під чию "юрисдикцію" перейшов бізнес Королевської

В коментарі журналістам програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" нардепка розповіла, що нерухомість орендують її батьки. Натомість, програма регулярно фіксувала, що з роботи Королевська приїжджає саме до цього маєтку.

Маєток родини Королевської

Президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Віктор Несін оцінив вартість нерухомості у 2 мільйони доларів, а оренду – у щонайменше 200 тисяч гривень на місяць.

"Включно із земельною ділянкою, з огляду на цей ландшафт і ці споруди, ціна починається від двох мільйонів доларів. Це весь комплекс. Але це може бути значно дорожче. Якщо цей весь комплекс здавати в оренду, враховуючи той факт, що там потрібен персонал, тому що просто так не можна утримувати такий великий комплекс, вартість, приблизно, буде починатись від 200 тисяч гривень на місяць і вище. Я думаю, що вона може сягати до півмільйона гривень", – зазначив експерт.

Маєток родини Королевської

Проживання Королевської в цьому комплексі підтвердили і сусіди. Її часто бачать на горі, що розташована на території. Сама ж нардепка розміщує у соціальних мережах фотографії із городу із підписом: "Собрала урожай".

Наталія Королевська

У декларації Королевської будь-яка згадка про цей маєток відсутня. Там записана лише квартира у Києві на 242 квадратних метра у власності чоловіка, також нардепа, Юрія Солода. Інша нерухомість – офіс та земельні ділянки – залишились у окупованому Луганську.

Повний випуск програми "Наші гроші" дивіться тут.