Декілька днів поспіль журналісти фіксували, як народний депутат приїздить і їде із Верховної Ради на автівці, записаній на луганчанина Дениса Ігнатьєва.

Автівка, яка возить Королевську, записана на Дениса Ігнатьєва

У 2012 році чоловік був членом виборчої комісії у парламент від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Також у комісії працювала і його дружина – Оксана Ігнатьєва.

Нині Денис Ігнатьєв через компанію "Вантажно-транспортне управління" оформлений співвласником Центральної збагачувальної фабрики "Червоноградська". Це єдина збагачувальна фабрика Західного регіону: тут вугілля обробляють, зневоднюють, очищують та дроблять.

До 2008 року Центральна збагачувальна фабрика "Червоноградська" належала державі. У 2009 році увійшла в структуру новоствореної "Львівської вугільної компанії", 62% якої приватизували приватні фірми.

Читайте також: Манафорт міг відмивати гроші для Януковича та його партії: розслідування ФБР

За версією прокуратури, приватизація відбулась незаконно – за заниженою вартістю і без аукціону. У результаті держава втратила контрольний пакет акцій підприємства.

Шахтарі розповідають, що підприємство місяцями не виплачує їм заробітну плату. Власницею компанії шахтарі називають Королевську. Раніше засновником кількох луганських компаній, які володіли акціями ВАТ "Львівська вугільна компанія", був чоловік Королевської Юрій Солод.

У коментарі програмі "Наші гроші" Королевська зазначила, що вона з чоловіком продала увесь бізнес після походу в політику. Знайомство з Денисом Ігнатьєвим Королевська заперечила.

Зазначимо, що на дружину брата Дениса Ігнатьєва Світлану записана компанія "Інтеркабель Київ". У жовтні поточного року "Укрзалізниця" замовила у бізнесу оточення Королевської кабельно-провідникової продукції на 117 мільйонів гривень.

"Інтеркабель" має поставити залізничникам 281 тонну проводу виробництва АТ "Росскат" по 417 грн/кг. За даними "Zалізниця без корупції", у Росії цей провід продають гуртом по 293 рубля або 136 грн/кг, що утричі дешевше від тендерної ціни. А близька за характеристиками марка МФ-100 коштує на українському ринку близько 250 грн/кг, що принаймні в півтора рази дешевше від закупівлі залізниці.

Читайте також: Як і хто розкрадає кошти на українських будівництвах: журналістське розслідування

На парламентських виборах 2012 року Світлана Ігнатьєва була членом виборчої комісії від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Наталія Королевська є хрещеною матір’ю їх доньки.

Королевська активно коментує фотографії Ігнатьєвих у соцмережах

Повний випуск програми "Наші гроші" дивіться тут.