Журналістів Шарія вигнали за допомогою музики, звуків гучномовців та вигуків "Шарій н**уй". Трансляцію акції біля СБУ на підтримку Сергія Стерненка вів 24 канал.

Важливо Активісту Стерненку вручили підозру про умисне вбивство

Виганяли двічі – із перервою в кілька хвилин. Активісти звинуватили їх у поширенні проросійських фейків і роботі на агресора. Ті ж, зі свого боку, вирішили написати заяву про "перешкоджання журналістській діяльності".


Журналісти Шарія пишуть заяву / Фото з телеграм-каналу Pavlovskynews

Що цікаво, на це майже миттєво відреагував сам Шарій. У своєму телеграм-каналі він в характерному для себе стилі назвав активістів "тваринами". Саме Шарій та інші проросійські політики та поплічники Януковича не раз заявляли про те, що "Стерненко має сісти".

Важливо! Сергій Стерненко – активіст, громадський діяч, керівник організації "Небайдужі". Був активним учасником Революції Гідності, очолював одеський осередок "Правого сектору".

Як журналістів Шарія вигнали з-під СБУ

Дивіться також Поліція перекрила під'їзд до СБУ, де мають вручити підозру Стерненку: відео

Стерненку вручили підозру про умисне вбивство

Служба безпеки України таки вручила підозру про умисне вбивство та незаконне носіння холодної зброї одеському активістові Сергію Стерненку.

Згодом відбудеться обрання запобіжного заходу активісту у суді, йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Активіст наголосив, що підозри вручили попри те, що:

  • Не було вбивства, а була необхідна оборона, що слідчий раніше сам і визнав, коли повідомив про підозри нападникам.
  • Щодо ножа є декілька експертиз, які встановлюють, що він не є холодною зброєю.

Справа Стерненка: що треба знати

  • Активіста тричі намагалися вбити ще в 2018 році, організаторів замахів так і не знайшли. Під час третього нападу Стерненко зміг відбитися від нападників. Під час бійки він, захищаючись, поранив одного з нападників ножем, поранення стало смертельним.
  • Оголосити підозру активісту закликали саме проросійські сили, саме вони це роблять і тепер. Зараз інтереси вбитого нападника захищає поплічник Януковича Андрій Портнов.
  • Проросійські сили активізувались у цій справі після призначення нової генпрокурорки Ірини Венедіктової. Вона заявила, що підозру оголосять у будь-якому випадку.
  • Багато активістів виступають на захист Стерненка, а в українських містах відбулися масові акції. Сам Стерненко закликає загалом право на захист свого життя та здоров'я.