Між тим, є і приємні новини. Станом на сьогодні стало відомо, що до тренерського колективу табору долучилася Олена Савченко. Олена – висококваліфікований спортивний тренер, що вже тренувала бійців у рамках нашого попереднього проекту "Кросфіт для військових".

Вона допомогла двом десяткам українських вояків пройти посилений курс фізичної підготовки та значно підвищити рівень своїх фізичних можливостей. Адже саме кросфіт – та спортивна дисципліна, за якою готуються бійці найбільш боєздатних армій світу. Саме завдяки Олені Савченко у рамках Kinburn NAVY Сamp ще тридцять бійців матимуть змогу не лише поніжитися на сонечку, а й значно покращити стан своїх м’язів.

Нагадуємо: рекреаційно-реабілітаційний табір Kinburn NAVY Сamp відбудеться у період з 23 по 27 серпня на Кінбурнській косі, що на Миколаївщині. У рамках табору тридцять бійців матимуть змогу відпочити на морському узбережжі, взяти участь у численних програмах спортивних тренувань і, зрештою, послухати виступ білоруського гурту Brutto. До речі, у таборі ще є вільні місця – якщо ви знаєте достойного кандидата з числа наших захисників, сміливо пропонуйте кандидатуру координатору проекту Ігореві Руляку.

Допомогти українським військовим можна тут.

Читайте також: Поранені на Донбасі: біотехнології творять справжні дива