Чоловік шукав обхідні стежки, щоб оминути пункти пропуску через державний кордон. А коли його помітили – не реагував на вимоги зупинитися.

До слова Прикордонники Одещини затримали розшукуваного Інтерполом злочинця: фото

Німець намагався дістатися території України крізь ліс

13 травня прикордонники Чопського загону затримали іноземця під час спроби незаконно перетнути державний кордон Словаччини й України. Це сталося неподалік пункту пропуску "Малий Березний".

  • Коли правоохоронці помітили порушника й звернулися до нього, той не тільки проігнорував вимогу зупинитися, а й кинувся втікати. Щоб запобігти втечі, прикордонникам довелося здійснити попереджувальний постріл.
  • Чоловіка затримали. Що цікаво, у нього при собі був закордонний паспорт – громадянина Німеччини. І цим документом він намагався скористатися раніше.

Німець хотів зайти на територію України якраз через пункт пропуску "Малий Березний" – але не зміг. У нього не було страхового поліса, тож у перетині кордону іноземцю відмовили.

  • Чому чоловік вирішив не придбати страхівку, наприклад, онлайн – невідомо.
  • Натомість він прийняв дивне рішення шукати лісові стежки в обхід прикордонників.

За його словами, йшов він до Львова – в гості до знайомих. Та тепер знайомі німця не дочекаються – він відповідатиме за порушення кордону в суді.