На щастя, час грає не на боці Росії. Про це 24 каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Увага Україна зупиняє транзит третини газу до Європи через дії окупантів

Він пояснив, що в Україну постійно надходить зброя та боєприпаси. Натомість російська армія деморалізована, так само як і сам кремлівський диктатор Володимир Путін.

"Його впевненість щезла", – помітив політтехнолог.

Тому я думаю, що за 2 – 3 місяці, коли ми насамперед зламаємо хребет російській економіці за допомогою санкцій наших партнерів. Тоді ж ми зламаємо хребет армії Росії за допомогою нашої української армії,
– сказав Тизенгаузен.

Обвал економіки Росії: інші прогнози

  • Санкції, які світ наклав на Росію через її напад на Україну, вже "вбивають" економіку країни-агресорки. Тож очікують, що Росія стикнеться з найбільшим за 30 років скороченням ВВП.
  • Згідно з внутрішнім прогнозом російського Мінфіну, цьогоріч ВВП скоротиться на 12%. Про це повідомили джерела Bloomberg, оскільки в Росії не оприлюднюють офіційного прогнозу після початку повномасштабної війни проти України.
  • Нагадаємо, що ЄС наразі готує шостий пакет санкцій, який може включати нафтове ембарго – найболючішу для Росії санкцію. Однак щоб ці й не тільки заборони набули чинності, їх повинні підтримати країни Європейського Союзу.
  • Разом з тим Жозеп Боррель, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики, заявив, що вважає, що країни ЄС повинні розглянути можливість арешту заморожених російських валютних резервів. Їх варто витратити на відбудову Україну після війни.
  • Тож Україна розраховує, що міжнародні партнери допоможуть конфіскувати близько 500 мільярдів доларів заморожених активів Росії та її олігархів.

Зверніть увагу – Угорщина раптово змінює риторику: відео