Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

До теми: Хто з ветеранів пройшов у новий парламент

Він написав у Facebook, що Забродського "прикомандировано до Верховної Ради України" і подякував генералу за службу, побажавши "звершень вже на іншій ниві – законодавчій".

Водночас міністр привітав із призначенням командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майора Євгена Мойсюка.

Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний – його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ,
– наголосив Полторак.

Нагадаємо, Забродський потрапив до Ради за списком партії п'ятого президента Порошенка "Європейської Солідарності".

Мойсюк
Мойсюк – новий командувач Десантно-штурмових військ України

Що відомо про Євгена Мойсюка?Народився у 1979 році в Чернівцях. Закінчив Одеський інститут сухопутних військ. Досвідчений військовий, десантник, який пройшов миротворчі місії в Іраку та Косово. Нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступеня.

Влітку 2014 року із загоном пробивався по тилах бойовиків від Артемівська до Шахтарська, брав вогонь і сили бойовиків на себе – щоб колеги-десантники з 95 бригади дістались до українських наших підрозділів, заблокованих на кордоні з РФ.

З грудня 2014 року командував обороною Донецького аеропорту. Його бійці були останніми, хто тримав аеропорт.

З травня 2018 до серпня 2019 був на посаді першого заступника командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ, з жовтня 2018 по березень 2019 очолював оперативно-тактичне угруповування "Схід" в Операції об'єднаних сил.

Зауважимо, що на посаду першого заступника командувача Десантно-штурмових військ України, з якої пішов на підвищення Євген Мойсюк, призначено полковника Олексія Шандара.