Проблему з питною водою вирішують гелікоптери ДСНС і Нацгвардії, які здійснюють доставку, розповів Арсен Аваков в ефірі проєкту "Свобода слова Савіка Шустера". Про це повідомляє 24 канал.

До слова Аваков назвав кількість жертв повеней на заході України

Міністр зауважив, що цьогорічні повені значно страшніші, ніж схожі у 2008 або 1998 році. Нині, на щастя, вода вже повернулася у свої береги, але проблеми на цьому не закінчуються.

Зараз ми доставляємо в постраждалі райони питну воду й продукти харчування. Там немає нормальної питної води зараз, і це величезна проблема, важко воду доставити, бо безліч доріг перекрито або пошкоджено,
– пояснив Арсен Аваков.

Він також зауважив, що гостра фаза повеней у Західній Україні триватиме близько 10 діб. Міністр запевнив, що для цього залучено всі можливі сили – поліцію, ДСНС і навіть Нацгвардію.

Повені в Західній Україні: коротко

  • Потужні зливи почалися на Заході країни ще наприкінці минулого тижня. За ними послідували величезні повені, які вкрили одразу кілька областей, переважно з Прикарпаття.
  • Внаслідок негоди було зруйновано частину доріг у Закарпатській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Багато населених пунктів у цих і інших областях були затоплені.
  • Наразі відомо, що внаслідок негоди загинули щонайменше 3 людей. Ще троє наразі вважаються зниклими безвісти.