Очільник Хорватії також сказав, що не розуміє, чому українське гасло використовують по всьому світу. Він також додав, що не хоче чути його у своїй країні.

Дивіться також Президент Хорватії Зоран Міланович потрапив до "Миротворця"

Мілановичу не сподобалось гасло "Слава Україні"

Президент Хорватії, який відомий своїми проросійськими поглядами, наголосив, що для нього "немає різниці" між гаслом усташів "За дім готові" та українським національним вигуком. До того ж він назвав наше гасло радикальним та шовіністичним.

Це – вигук найрадикальніших шовіністів Заходу України, які співпрацювали з нацистами й убили тисячі євреїв, поляків,
– заявив Міланович.

Він також звинуватив лідерів Заходу в тому, що вони "підсіли" на наше національне гасло. Наостанок він "порадив" українцям "вигадати інше привітання".

В українському МЗС відреагували на скандальні заяви Мілановича

Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко на своїй фейсбук-сторінці відповів Мілановичу на його порівняння українського гасла та вигуку хорватських усташів.

Він опублікував скриншот новини зі словами Мілановича, на якому зазначив наше вітання та національний вигук хорватів: "Živjela Hrvatska!" ("Хай живе Хорватія!" – 24 Канал.)

В Українському МЗС відреагували на закиди Мілановича / Фото Олега Ніколенка

В Офісі Президента також висловилися щодо слів Мілановича

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк у своєму твітері вирішив дати "кілька скромних порад президенту Хорватії Мілановичу" після його скандалу з українським гаслом.

Подоляк наголосив, що очільник Хорватії має припинити "жити інфантильними міфами російської пропаганди", а також "не боятися правильної історії", адже це робить нас сильнішими.

Наостанок він порадив Мілановичу "не просити сміливих людей, які воюють в Україні за свою свободу та свої сім’ї, здатися", якщо президент Хорватії "сам не готовий захищати власну землю". Закінчив свій пост Подоляк відповіддю на українське національне гасло – Героям Слава!

Що відомо про позицію хорватського президента Мілановича

  • Президент Хорватії Зоран Міланович відзначається своєю проросійською позицією та лояльним ставленням до диктатора Путіна. Крім цього, він вважає, що Україна "ніколи не стане членом НАТО".
  • Міланович також заявляв, що Хорватія виведе всіх своїх солдатів із НАТО, якщо Альянс вирішить перекидати війська ближче до кордону з Україною.
  • Раніше він називав нашу країну "найбільш корумпованою" і стверджував, що Хорватія повністю дистанціюється, якщо Росія нападе на Україну.