Поки пропагандистам пишуть нові методички, десь за кордоном буквально палає. 24 канал зібрав найкращі реакції росіян, які не можуть не тішити.

Зверніть увагу Командирів захисників "Азовсталі" Прокопенка та Волинського звільнили з полону

Як палає у росіян

У росіян день від самого ранку не дуже. То їм оголошують мобілізацію, то українські герої повертаються додому. Після чималої кількості пропагандистських сюжетів і дописів, заяв та всього іншого бруду на наших захисників та захисниць, яке вклали в голову росіянам, вони тепер не можуть зрозуміти, як це сталося.

То ж тепер їм, м'яко кажучи, не дуже хочеться іти у військкомати, але "величезні протести" показали, що доведеться. Однак росіяни вже деморалізовані. Про це свідчить чимала кількість коментарів.

Як росіяни реагують на повернення захисників "Азовсталі" / Скриншоти та фото з соцмереж

Своєю увагою не оминули тему обміну захисників та захисниць з "Азовсталі" й сімейство пропагандистів – анатолій та ольга шарії. Вочевидь ні їм, ні їхній авдиторії не подобається повернення українських героїв з російського полону.

Як шарії реагують на повернення українських героїв / Скриншоти

Ну що ж можемо сказати – там палає. І це добре. Ми навіть знайшли пояснення тому, чому це добре.

Можна більше не лякати нас холодною зимою
Нас можуть більше не лякати холодною зимою / Скриншот

Пропагандист владімір соловйов вирішив трішки збавити обороти. На повернення захисників "Азовсталі" він відреагував якось вкрай кволо. Мовляв, нічого особливого у цьому немає. Подумаєш, "звичайний фрагментарний обмін". З іншого боку, а що він ще міг сказати? Що росія так лякала розправою над українськими Героями, що віддала їх в обмін на свого ж зрадника?

Щось поплавило також і маргариту сімоньян. Вона упродовж останніх кількох днів настільки активно дає задню, що ми почали за неї переживати. Чи не приймає вона часом якісь ще більш заборонені препарати? Адже у своєму дописі пропагандистка вирішила зробити акцент на радощах, пов'язаних з поверненням додому росіян. Мовляв, це зараз на першому плані. А от помсту ворогові – Україні – можна відкласти на потім. Потрібно попросити, щоб з її акаунту вилогінилися українські спецслужби, бо росіяни щось не надто тішаться поверненню своїх.


Сімоньян тішиться поверненням додому росіян / Скриншот

Російський журналіст андрєй мєдвєдєв щось там розпинався про героїчне повернення російських військових, а також ідеальний сценарій їхньої зустрічі. Але наше око зачепилося за останній абзац, присвячений медведчуку.

Приховувати потрібно лише медведчука. Н***ен нікому не потрібного, як рол з огірком. Його потрібно мобілізувати рядовим і відправити зразу назад,
– написав він.


Журналісти вимагають відправити медведчука на фронт / Скриншот

Тим часом у росіян продовжує палати від того, чому захисників "Азовсталі" відпустили. Мовляв, їм же обіцяли трибунал. І настрої серед місцевого населення повинні вкотре нагадати вам, що хороших росіян не існує.

Росіяни шоковані поверненням захисників "Азовсталі" / Скриншоти

Про чиє повернення відомо

Станом на 00:40 уже відомо, що до України повернулися:

  • командир захисників "Азовсталі" Денис Прокопекно з позивним "Редіс";
  • Сергій Волинський – виконуючий обов'язки командира 36-ї окремої бригади морської піхоти;
  • Святослав "Калина" Паламар;
  • Катерина Поліщук з позивним "Пташка",
  • захисник Михайло Діанов,
  • медик Мар'яна Мамонова, яка вже на 9 місяці вагітності,
  • начальник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін,
  • поліцейський з Маріуполя Святослав Єрмолов,
  • Давид Касаткін з позивним "Хімік",
  • фотограф "Азовсталі" Дмитро Козацький.

Більше про повернення наших героїв: дивіться відео