Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів позаштатний радник Офісу Президента Олексій Арестович, повідомляє 24 канал.

Важливо ЗСУ почали контрнаступ на Херсон: все, що відомо

Водночас Арестович визнав, що українські захисники прорвали оборону росіян за лічені години.

Якщо ми подивимося на російську армію після того, як вони відійшли з Півночі, вони не змогли зробити прорив фронту на жодній ділянці швидше ніж за декілька десятків днів. Тобто вони намагалися прорвати нашу оборону від 40 до 60 – 80 діб,
– додав позаштатний радник Офісу Президента.

Однак він порадив не забігати наперед. Додамо, що 29 серпня українські військові прорвали першу лінію оборони окупантів на одному з напрямків на Херсонщині. Так званий 109 полк бойовиків з квазіреспублік полишив свої позиції. Потім те ж саме зробили російські десантники.

Правобережне угруповання окупантів на Херсонщині практично приречене

Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу ЗСУ Роман Світан зазначив, що на правому березі Херсонщини досі перебуває досить значна кількість ворожих військ. Однак вони не зможуть піти у наступ на цьому напрямку. Адже ЗСУ добряче понищили основні мости та, ймовірно, влучили в баржу, яку окупанти зводили як альтернативу мостам.

"Все правобережне угруповання практично приречене. Те, що окупанти досі на правому березі якось перегруповуються та хаотично рухаються, свідчить про те, що вони втрачають управління", – зазначив Світан.

Експерт розповів про ситуацію на Херсонщині: дивіться відео