Про такий випадок повідомили наші воїни. Він стався з бойовиками із псевдореспубліки на Донбасі.

До теми Дуже гучно вночі у Херсоні: попередньо – знищена військова частина окупантів

Втікали разом з російськими десантниками

Наші захисники повідомили, що так званий 109 полк злочинців квазіреспубліки відійшов зі своїх позицій на Херсонщині. Їх підтримували російські десантники. Вони втекли з поля бою.

Ситуація на тимчасово окупованій території Херсонщини вкрай непроста. Великі та жахливі HIMARS знищили практично всі великі мости, а це Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський. Залишилися лише пішохідні переходи,
– повідомили в оперативному угрупованні військ "Каховка".

Як тікали вороги з поля бою: дивіться відео

Наші воїни констатують, що російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території окупованого Криму. Тепер для України це блискучий шанс повертати свої території.

Втрати ворога

  • Воїни ЗСУ станом на 29 серпня знищили 47 100 окупантів. Окрім особового складу, ворог також втрачає і техніку. Серед техніки дуже багато танків – майже 2 тисячі. Зараз найбільші втрати ворога на Донецькому напрямку.
  • В оперативному командуванні "Південь" розповідали, що ситуація в регіоні 28 серпня була складною, але контрольованою. Українська авіація за добу завдала 8 ударів по російських опорних пунктах та скупченнях ворожої живої сили, озброєння та техніки. У ворога великі втрати.
  • Крім того, на Півдні не стихає і "бавовна". Ввечері 28 серпня пролунали вибухи в районі Олешок на Херсонщині. Місцеві писали в мережі, що були "прильоти". Одразу після того, як там пролунали кілька вибухів, у районі Олешок почав здійматися стовп диму. Протягом кількох хвилин він вже став значно ширшим.

Вас може зацікавити, як російська армія виходить з Херсонщини: дивіться відео