Місцеві жителі повідомляють, що були "прильоти" приблизно о 17 годині. У мережі вже оприлюднили кілька фото, на яких видно наслідки нової "бавовни".

До теми Це знак, – у ЗСУ прокоментували звукові ефекти, що супроводжують бойові завдання

Після вибухів здійнялася гора диму

Одразу після того, як там пролунали кілька вибухів, у районі Олешок почав здійматися стовп диму. Протягом кількох хвилин він вже став значно ширшим. Місцеві вказали, що станом на 17:30 поширення диму не припинилося та його стає дедалі більше.

Наслідки вибуху в районі Олешок / Фото телеграму "Ху***ий Херсон"

У місцевому телеграм-каналі вказали, що, швидше за все. прилетіло в міст перед постом дорожньої поліції, де є дерев'яний причал. "Горить та детонує добре", – зауважили жителі Херсонщини.

А неподалік ліквідували базу росіян

За кілька годин до цього така ж ситуація була в Новій Каховці. Там теж після вибуху здійнялася велика хмара диму. Там сталася "бавовна" на заводі "Сокіл". Оскільки окупанти вирішили його використовувати у військових цілях, цього заводу більше немає. Місцеві жителі кажуть, що всередині все розбомблено 5 снарядами.

Згодом ліквідацію підтвердили в оперативному командуванні "Південь". Там вказали, що ліквідований командний пункт 35 "червонопрапорної" армії росії. Тому частина цих військ з Амурської області тимчасово залишилася без координації дій. \

Напередодні ліквідували базу росіян у Мелітополі

Минулого дня стало відомо про вибухи, які лунають в окупованому Мелітополі в Запорізькій області. Невдовзі мер міста Іван Федоров повідомив, що там завдали удару по базі російських військ.

Мовиться про одну з найбільших точок базування ворога в районі – на території заводу "Автокольорлит". Згодом окупанти майже визнали, що було прицільне влучання. А в мережі оприлюднили фото та відео наслідків цієї успішної атаки.

Перехоплення ГУР – бойовик із дружиною бідкаються через вибухи складів: дивіться відео