Про це 24 Каналу заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. Він додав, що Збройні Сили України щодня працюють над ураженням ворога на лівому березі Дніпра.

Дивіться також Буданов вірить у деокупацію всіх територій у 2023 році: чи повернення Криму буде фіналом

Більше помагати й менше говорити

За його словами, зараз нашим захисникам дуже необхідна інформаційна тиша, адже інформація в умовах війни – це зброя, що може вбивати. Росіяни посилили обстріли правобережжя Дніпра не лише, як відповідь на активні дії ЗСУ, а й задля того, щоб не дати відновити нормальне життя на деокупованих територіях.

"ЗСУ працює на лівому березі щодня: підтримка вогневого контролю, знищення російських ДРГ, які вони намагаються висадити на островах, постійне знищення особового складу окупантів, військових складів тощо. Наша мета – звільнити всі населені пункти, наших людей і не втратити жодного українського захисника. Саме для цього зараз потрібно більше помагати, а менше говорити", – заявив Соболевський.

Перший заступник голови Херсонської обласної ради додав, що над звільненням лівобережжя Херсонщини працюють справжні професіонали, які дадуть гарні результати у терміни, які будуть "усім приємні".

ЗСУ на лівобережжі Дніпра: головне

  • За даними Інституту вивчення війни (ISW) українські військові зайняли позиції на лівому березі Дніпра у Херсонській області.
  • Геолокаційні кадри, опубліковані російським блогером 22 квітня, показують, що українські сили зайняли позиції на березі Дніпра на північ від Олешок і просунулися до Північної околиці населеного пункту на трасі Е97, а також на Захід від Дачі.
  • В оперативному командуванні "Південь" закликали дотримуватись інформаційної тиші та дочекатись офіційної інформації.