Російські окупанти не полишають спроб організувати атаку України з Придністров'я. Оскільки провокації у регіоні не дали бажаного результату, ворог хоче активніше проводити кампанію з нагнітання ситуації у прикордонних районах.

Читайте також ЗСУ знову вдарили по позиціях ворога на Зміїному: розбито 3 зенітні установки й ЗРК "Стріла-10"

Диверсійна заготовка окупантів

Як повідомляє Оперативне командування "Південь", росіяни хочуть розхитати ситуацію в Одесі та прикордонних регіонах для того, щоб підбурити російські сили у Придністров'ї.

Зокрема, росіяни надрукували тираж газети "Приднестровье", датованої 2 травня, у якій є нібито офіційне звернення мешканців Придністров'я до Володимира Путіна з проханням захистити їх від нападу ЗСУ. Отримання цієї інформації та її розголос поламали плани ворога.

Ситуація в Придністров'ї

  • Збройні сили України повністю контролюють кордон із Придністров'ям та готові до усіх можливих розвитків подій. Разом з тим наші воїни повідомляють, що загроза ракетних ударів з моря ще є.
  • Ізраїль та низка інших країн попросили своїх громадян покинути Придністров'я та утриматися від поїздок туди. Причина – неможливість допомагати своїм громадянам у цьому регіоні у разі у випадку надзвичайної ситуації.
  • Є інформація, що контингент росіян у Придністров'ї не збирається воювати та ризикувати своїм життям. Повідомляється, що для більшості контракт з армією агресора – це лише робота, помирати за яку ніхто не хоче.

Дивіться також – оголошення мобілізації буде похороном режиму Путіна: відео