Контрнаступ українські захисники проводять на північний захід від Ізюма. Вони досягають певних успіхів. Про це повідомляють в Інституті вивчення війни 17 червня.

Зверніть увагу Наступ окупантів на Слов'янськ і Краматорськ очікуємо з дня на день, – мер

ЗСУ перейшли у контрнаступ, щоб відвернути ворога від Слов'янська

Українські війська, ймовірно, ведуть контрнаступ на північний захід від Ізюма, щоб відвернути російські війська від наступальних операцій на Слов’янськ і порушити російські лінії постачання, і досягають незначних успіхів,
– мовиться в повідомленні.

Українські та російські джерела все частіше повідомляють про можливість українського контрнаступу на Ізюм із південно-східних околиць Харкова.

В Інституті зазначають, що один із проросійських каналів повідомляє, що "українські сили активно намагаються порушити російські наземні лінії зв'язку (ГЛОС) до Ізюма".

Також в американському аналітичному центрі додають, що російські окупанти намагалися просунутися на північ від Слов'янська та на південний схід від Ізюма 17 червня. Проте їм це не вдалося.

Загарбникам не вдалося захопити Богородичне, що розташоване приблизно за 25 кілометрів на південний схід від Ізюма. Тому вони відступили на раніше зайняті позиції. Невдалою була і розвідка російських військ у районі Краснопілля, розміщеного вздовж траси Е40 до Слов’янська.

Тим часом українські військові продовжують контрнаступ на південний захід від Ізюма. Їм вдалося витіснити росіян з Дмитрівки.

Важливі повідомлення від Інституту вивчення війни

  • 17 червня росіяни продовжували наземний штурм Сєвєродонецька та його південно-східних околиць. Успіхів не зазнали.
  • Російські війська намагаються розірвати українські комунікації до Лисичанська, як з півночі до Слов'янська, так і на півдні біля Бахмута.
  • ЗСУ завдавали ударів по ворожій логістиці та укріпленнях в окупованих населених пунктах уздовж південної осі. Тривають локальні бої.
  • У межах Запорізької області російські окупанти перегруповуються для утримання оборонних позицій уздовж лінії фронту.
  • Путін підтвердив свою відданість "завершенню" російської операції в Україні. Проте він визнав, що невизначена нова російська тактика потребує часу.
  • За непідтвердженими даними, Кремль звільнив командувача повітряно-десантних військ Росії генерал-полковника Андрія Сердюкова через погану роботу.

Зверніть увагу – протести жінок на Донбасі продовжуються: відео