Цей населений пункт після відходу з Ласточкиного російські загарбники атакують з трьох сторін. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій, інформує 24 Канал.

До теми Втримати Ласточкине було практично нереально, – військовий експерт про відхід ЗСУ

Окупанти взялися за Орлівку після відходу ЗСУ з Ласточкиного

Лиховій підтвердив, що Збройні Сили відступили з селища Ласточкине, розташованого на захід від Авдіївки. За словами речника, складний рельєф місцевості, включаючи низку невеликих водойм, сприяв стабілізації лінії оборони й певне її вирівнювання.

Противник продовжує спроби наступальних дій у напрямку населеного пункту Орлівка, він веде їх з трьох напрямків, але вони не мають успіху,
– заявив Лиховій.

Капітан також зауважив, що підрозділи Сил оборони докладають максимальних зусиль, щоб нищити противника, який продовжує наступ збільшеними штурмовими групами. Він наголосив, що ворог не шкодує свого "гарматного м'яса" та має перевагу в авіації та артилерії.

Крім того, Лиховій наголосив, що на Авдіївському напрямку російська авіація й артилерія перетворює українські фортифікаційні споруди та населені пункти на суцільні руїни, де немає за що триматися. Тому підрозділи Сил оборони змушені подекуди відходити із займаних позицій.

ЗСУ відійшли від Ласточкиного

  • Дмитро Лиховій також повідомляв, що підрозділи Збройних Сил України здійснили відхід від селища Ласточкине, щоб організувати оборону по лінії населених пунктів Орлівка, Тоненьке, Бердичі. Це потрібно, щоб не допустити подальшого просування противника далі в західному напрямку.
  • Водночас ворог наростив кількість авіаційних ударів, а їхня загальна кількість сягнула 45 одиниць. Найгарячішими залишаються Авдіївський і Мар'їнський напрямки.
  • До цього, 25 лютого, речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку повідомив, що наші захисники відійшли на західну околицю Ласточкиного. Українські воїни зайняли підготовлені оборонні позиції, водночас запеклі бої з російськими окупантами на Авдіївському напрямку тривають, адже ворог не припиняє штурмувати позиції ЗСУ.