росія намагається залучити до війни проти України усі можливі сили, особливу надію вони покладають на найманців-вагнерівців. Втім, ті також можуть похизуватися великими втратами й відсутністю якісної заміни.

Читайте також Деякі росіяни допетрали, як уникнути ліквідації в Україні

вагнерівці потрапили у полон ЗСУ

Наші відважні герої показали кадри, як беруть у полон російських найманців з пвк вагнера.Зокрема, воїнам ЗСУ вдалося взяти у полон одразу дві групи вагнерівців. Що ж, як зазначили самі герої: для обмінного фонду багато пвк-шників не буває!

Відео захоплення вагнерівців у полон:

Війна росії з Україною: останні новини

  • "Бавовна" у Криму дуже налякала російських окупантів. Після серії потужних вибухів на своїх базах вони в авральному режимі перекидають свою авіацію вглиб півострова та на територію росії.
  • чорноморський флот ворога отримав нового командира, ним став віце-адмірал віктор соколов. Гучного представлення не було – росіяни тепер дуже бояться проводити якісь заходи.
  • російські окупанти вкотре здійснили обстріл Салтівки. Мешканців Харкова просять залишатися в укриттях.
  • Воїни ЗСУ нищать російських окупантів дуже ефективно, а подекуди втілюють операції, складність яких просто зашкалює. Наші майстерні розвідники показали, як змогли скерувати безпілотник впритул до ворожої станції радіолокації та завдати фатального удару.
  • Морально-психологічний стан росіян продовжує падати вниз, а після "бавовни" в Криму в них взагалі здали нерви. Багато окупантів почали просто чекати приходу ЗСУ, щоб здатися у полон, адже це рішення гарантовано збереже їм життя, у той час як бій з нашими воїнами дозволить їм лише поповнити ряди "хороших росіян".
  • росіяни не втомлюються поширювати вигадки про "знищення HIMARS", які завдають дуже болючих ударів на лінії фронту та в тилу. Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що усі заяви російських пропагандистів – це суцільна вигадка.

Дивіться також – ЗСУ знищили базу росіян у Новій Каховці: відео