Про це стало відомо наприкінці доби. Поки офіційно інформацію про удар не підтверджували. Раніше наші воїни завдавали удару по точці біля Антонівського моста. 19 липня там знищили позицію ППО росіян.

До теми ЗСУ вже почали чи готуються почати контрнаступ на Херсонщині, – Інститут вивчення війни

Антонівський міст припинив своє існування, – місцеві

На одному із записів, автор припустив, що наступного дня моста вже не буде. Там лунали одразу кілька дуже гучних вибухів та було видно чисельні спалахи в районі переправи.

Момент атаки на міст біля Херсону: дивіться відео

Спершу був звук ракети, що прилітає. Потім били гармати біля мосту. Схоже на ППО росіян. Потім був приліт цієї ракети. Схоже, що приземлилася, а не в повітрі вибухнула,
– написали місцеві жителі.

Жителі Херсону повідомляють, що приблизно о 22:45 цей міст як переправа з лівого на правий берег, "припинив своє існування".

Удар по Антонівському мосту: дивіться відео

Чому Антонівський міст стратегічно-важлива точка

Це велика переправа, що сполучає лівий і правий береги Дніпра біля самого Херсона. Міст є основною транспортною артерією логістики росіян. Експерти вважають, що це найкраща дорога, яка йде напряму до Криму.

Тому після першого удару по споруді росіяни почали непокоїтися. Адже при повному руйнуванні вони можуть бути повністю відрізані від сполучення з Кримом. Відтак, це означатиме тотальний розгром сил окупантів під час звільнення міста. Та все ж є шлях, яким їм можуть дати відступити.

Які ще є ключові точки логістики ворога в Херсоні:

  • Антонівський залізничний міст – ним колія перетинає Дніпро приблизно за 20 кілометрів до Херсона та йде до залізничного вокзалу міста. Майже не використовують через наближеність до зони бойових дій.
  • Дорога повз Нову Каховку – майже не переправляють нею сили через те, що шлях – небезпечний. Він у кількох місцях потрапляє в зону дії стволової артилерії ЗСУ.

Раніше – у росіян почалася паніка після першого удару по Антонівському мосту: дивіться відео