Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону, інформує 24 Канал. Він наголосив, що ворог чомусь звик вважати територію Токмака та Мелітополя – глибоким тилом, але це не так.

Дивіться також Під Мелітополем була "бавовна": окупанти бідкаються про гучні звуки вибухів

За останні декілька днів ми бачимо випадки "гучних" ліквідацій. На узбережжі Азовського моря та Молочного лиману ворог розмістив свої тренувальні бази, на яких він тренує "мобіків", а також це такий пункт "пересідки",
– зазначив Федоров.

Він пояснив, що цей пункт "пересідки" передбачає, що сюди привозять мобілізованих з тимчасового окупованого Криму, чи захопленого Мелітополя. На цих базах окупанти тренуються, випробовують різні види зброї. Також там є склади боєприпасів.

"Успішні" ліквідації не припиняються

Так, за словами Федорова, одна з таких баз вчора була успішно ліквідована. Мер наголосив, що тепер там "на сотні ворогів стало менше".

Ліквідація продовжилась сьогодні вночі, біля Бердянська, приблизно о 2-й ночі розпочалися вибухи. Натепер ми маємо офіційне підтвердження щодо влучання поблизу Бердянського аеропорту, де ворог розмістив свою військову базу і склади з боєприпасами,
– розповів Федоров.

Тож, як зазначив міський голова Мелітополя, ворогу тепер стане складніше побудувати логістику до Запорізького напрямку, тому що саме Бердянські склади забезпечували зброєю цей напрямок.

У Токмаку роблять видимість "усе добре"

Також Іван Федоров прокоментував виведення військових підрозділів з Токмака.

"Військові не виводять свої підрозділи з Токмака. Навпаки, їх стає там все більше. А от цивільний обслуговуючий персонал дійсно виводять. Цю тенденцію бачимо майже місяць. Сьогодні приблизно половина адміністрацій відсутня та території Токмака", – зазначив він.

Та пояснив, що колаборанти хотіли якомога більше та швидше виїхати звідти. Але ворог зі своїми "росгвардіями" і фсб не пускає колаборантів з території. Мовляв, це видимість того, що у ворога "усе добре".

Що відбувається на окупованій території Запоріжжя

  • 13 жовтня у Мелітополі партизани підірвали потяг, який щодня возив із тимчасово окупованого Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо.
  • Унаслідок вибуху пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.
  • За цей рік – це вже 10-та успішна диверсія підпілля на залізниці на окупованих територіях Запоріжжя.