На паніку серед загарбників відреагував радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що Крим неможливо "відчужити" у Росії, оскільки півострів є українською територією.

До теми Якщо бачите невійськовий шлях – кажіть, – Зеленський відповів Заходу щодо звільнення Криму

"Міжнародне право невблаганне: Крим – територія України. А будь-яка спроба російських злодіїв назвати повернення вкраденого українському власнику "відчуженням" є юридично нікчемною. Росія програє, щоб усвідомити: крадіжка територій – це кримінальний злочин. Без строку давності", – заявив Подоляк.

Що відбувається у Росії

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що він готовий повернути Крим невійськовим шляхом. На це відреагував речник російського диктатора Дмітрій Пєсков. За його словами, постійні члени Радбезу Росії 25 листопада проведуть через це оперативну нараду, оскільки Україна планує "відчуження території Росії".

Пєсков додав, що "зазіхання" України на Крим ставить крапку у питання перемовин. І це, на думку речника Путіна, нібито доводить – Зеленський не готовий діяти дипломатично.

Зверніть увагу – що відбувається на Лівобережжі: дивіться відео

Звільнення Криму: останні новини

  • В Армянську, що на півночі півострова, 25 листопада пролунали вибухи. Окупанти традиційно говорять про роботу ППО.
  • Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім сказав, що Крим можливо під'єднати до української електромережі. За його словами, це станеться найближчим часом.
  • Росіяни готуються до оборони Криму й перекидають туди військову техніку. У мережі опублікували фото та відео.