Чому так сталося, розповіла журналістка американського телеканалу CBS Маргарет Бреннан у своєму Twitter.

Читайте також: Україна має абсолютно блискучий діалог з Трампом, – Порошенко

За її словами, держсекретар США Рекс Тіллерсон під час спілкування з Порошенком пояснив: Трамп хотів з ним зустрітися, але йому не вистачило часу та він вилетів у Вашингтон.

Зауважимо, попри такий брак часу, американський лідер все ж зумів зустрітися із президентом Руанди Полем Кагаме, передає прес-служба Білого дому.

Як повідомляє ТСН, Трамп став першим президентом США за останні 18 років, який відвідав форум у Швейцарії, – до нього востаннє це робив у 2000 році Білл Клінтон.

Фігуру Трампа важко поєднати з основними ідеями, які розробляють учасники форуму, адже в Давосі багато говорять про користь від глобалізації світової економіки та запобігання змінам клімату на планеті. Виступ президента США не відкрив нічого нового в його ставленні до цих питань – Трамп зосередився насамперед на американських інтересах. Він похвалив себе за перший рік роботи на посаді, закликав європейських інвесторів вкладати гроші в економіку США, розкритикував ядерну програму Північної Кореї тощо,
– підкреслюють аналітики.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС України Павло Клімкін стверджував, що Порошенко і Трамп проведуть перемовини на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, який проходитиме 23-26 січня. Однак, у підсумку український лідер зустрівся з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном.