У своєму фейсбуці 9 бригада австралійського війська показала, як військові сил надзвичайної підтримки у вільний від гасіння пожеж час годують врятованих тварин.

Цікаво: 6-річний хлопчик зібрав 200 тисяч доларів для порятунку Австралії: деталі

Наші бійці використовують вільний час, щоб допомогти парку дикої природи у Кліленді. Вони підтримують наших пухнастих друзів, допомагаючи з годуванням, а також будують альпіністські кріплення всередині парку,
– зазначили у бригаді.

Австралійські військові допомагають врятованим тваринам: дивіться фото

Що відомо про пожежі в Австралії: основне

  • Потужні лісові пожежі в Австралії тривають ще з вересня 2019 року. Вигоріло вже 8 мільйонів гектарів. У низці населених пунктів відсутнє енергопостачання.
  • Загинули щонайменше 28 осіб. Експерти також допускають, що у вогні могли загинути близько 1,25 мільярда тварин, а деякі види могли і зовсім вимерти.
  • Дим від пожеж подолав понад 10 тисяч кілометрів і сягнув навіть берегів Південної Америки.
  • Згодом Австралія також потерпала від потужних злив і гроз. Вздовж західного узбережжя країни пролетів циклон. Також країну накрили моторошні пилові бурі, які занурили міста у темряву.
  • На зміну пиловим бурям прийшов град розміром з м'яч для гольфу. Він знищив сотні приватних угідь. Найбільше постраждали штати Новий Південний Уельс та Канберрі.