Німеччина та Польща розписали нічию, яка поставила хрест на шансах України

23:50, 16 червня 2016 22517 Читать новость на русском
Тренери команд Адам Навалка і Йоагім Льов
Тренери команд Адам Навалка і Йоагім Льов / GettyImages

У матчі другого туру Чемпіонату Європи з футболу у групі С збірна Німеччини розійшлась миром з Польщею. Нульова нічия двох команд автоматично позбавила збірну України будь-яких шансів на участь в 1/8 фіналу.

Перші 20 хвилин пройшли за відчутної переваги збірної Німеччини, однак "Маншафту" не вдалось реалізувати кілька небезпечних нагод.

Другий тайм почався з двох гострих моментів — спочатку форварду Польщі Міліку з кількох метрів не вдалось нормально влучити по м'ячу, а потім Фабіанські дивом зреагував на удар Гьотце. Ще раз польський голкіпер врятував свою команду на 68-ій хвилині, потягнувши удар Озіла.

Таким чином, збірні Німеччини і Польщі набирають 4 очки, у Північної Ірландії — 3. В нашої збірної нуль балів і не залишилось навіть математичних шансів на продовження боротьби за трофей.

Нагадаємо, свій матч у четвер збірна України бездарно програла Північній Ірландії з рахунком 0:2.