Під час Форуму учасники зможуть познайомитись ближче із проєктом UNBROKEN, побачити роботу українських медиків, які працюють в надзвичайних умовах, долучитись до обговорення та пошуку стратегічних рішень щодо лікування, протезування та реабілітації жертв війни.

Читайте також Снайдер зустрівся із Садовим: відомий історик посадив дерево у центрі Львова

Програма заходу

Організатори Форуму зазначають, що мери Фрайбурга, Орхуса, Парми, Охтирки та Львова говоритимуть про роль міст у реабілітації людини після війни та поранень.

Крім того, представники МОЗ, ВООЗ, медичної служби Британії, госпіталю ветеранів в Ізраїлі, Червоного Хреста та реабілітаційних центрів України обговорять побудову дієвої системи реабілітації в Україні.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Львів став гуманітарним хабом країни – через місто пройшли мільйони внутрішньо переміщених осіб. Наші медики рятували цивільних та військових в таких масштабах, з якими досі ніколи не стикались. Зокрема, наше Перше територіальне медичне об'єднання прийняло приблизно 11 тисяч поранених
– розповів мер Львова Андрій Садовий.

Другий день Форуму буде присвячений національній політиці у сфері реабілітації. До обговорення мультидисциплінарної команди в реабілітаційному центрі, реабілітації дітей, травмованих війною, та збереження ментального здоров'я долучаться міністри та народні депутати.

Крім того, під час Форуму відбудеться пітчинг стартапів: свої розробки презентуватимуть 10 кандидатів. Журі обере найкращих, які отримають фінансову підтримку на впровадження проєкту в Реабілітаційному центрі UNBROKEN від міста-партнера Львова Вюрцбурга.


Програма Міжнародного форуму реабілітації / Фото Львівська міська рада

Аби взяти участь у форумі, необхідно подати заявку та отримати підтвердження від організаторів. Зазначають, що Форум працюватиме три дні у різних локаціях:

  • реабілітаційний корпус UNBROKEN (вулиця Мазепи, 25);
  • укриття лікарні святого Пантелеймона Першого ТМО, (вулиця Мазепи, 25);
  • готель "Дністер", (вулиця Матейка, 6).