Ліза автомобілем везла поранених до Бахмута та потрапила під обстріл у Попасній.

Важливо Портал у пекло та 90% зруйнованих життів: волонтерка розповіла про евакуацію людей з Маріуполя

Як дівчинка вивозила поранених

Дівчинка їхала на авто разом з чотирма дорослими. Вони самостійно вибрались з Попасної, але авто розстріляли росіяни. Двох чоловіків, зокрема, водія, важко поранили уламками снаряду.

Тоді 15-річній довелось пересісти за кермо. Раніше керувати машиною її навчила мама. Дівчинка каже, що ухвалила таке рішення, бо потрібна була термінова допомога. Поранені втратили багато крові.

Дорога була замінована

Дорога до Бахмута була замінована – вибухові пастки ворог розклав у шаховому порядку. Однак Ліза проїхала. Дівчина керувала автівкою близько 30 кілометрів. Вона пригадує, що по дорозі бачила загиблу жінку.

Їхала з простреленими ногами

Дівчинка розповіла, що машина заглухла на шляху. Вона завела її, але згодом ситуація повторилась. Все тому, що акумулятор прострелила куля окупантів.

Зауважимо, Ліза зазнала поранення обох ніг, але вона все одно їхала.

Так, наскільки могла, їхала. Мені це нелегко далось. Було дуже боляче, але все-таки хоч якось. Я ж не кинула б їх під обстрілами,
– розповіла вона.

Поранені – у Львові

Поранених з Бахмута госпіталізували до львівських лікарень, пише "Zaxid.net". Серед них – 15-річну Лізу. Інші люди зазнали важких мінно-вибухових травм. Їхній стан переважно середньої важкості. Найстаршому пацієнтові – 96 років.

Бабуся 15-річного хлопця розповіла, що онук травмувався у дворі, осколок потрапив йому у ділянку шиї і просто вирвав частину тіла. Першу операцію йому провели лікарі у Бахмуті, а тоді перевезли до Львова.

Окупанти хочуть оточити Попасну

На Луганщині тривають інтенсивні бої, а Попасна – одна з найгарячіших точок фронту. Мер міста Микола Ханатов розповів, що з кожним днем ситуація стає складнішою. Росіяни намагаються взяти місто в кільце.

За словами чиновника, евакуювати населення вже не можуть. Люди можуть хіба виходити пішки. За останніми підрахунками, в Попасній залишилось близько 1500 мирних жителів.

Детальніше – росіяни намагаються взяти Попасну в кільце, – мер міста: