Російські сили намагалися атакувати за допомогою двох БМП і танка. Українські артилеристи у взаємодії з операторами FPV-дронів змогли зупинити наступ та знищити ворожу техніку.

Дивіться також У Часовому Яру немає жодного окупанта: ЗСУ відбили зухвалий штурм ворога

Бійці "Магури" відбили російський штурм та знищили ворожу бронетехніку

Бійці з 47 окремої механізованої бригади "Магура" успішно відбили російський штурм на Покровському напрямку. Як повідомили в бригаді, російські сили намагалися атакувати за допомогою двох БМП і танка.

Росіяни намагалися штурмувати за допомогою двох БМП і танка, але їх вчасно побачили аеророзвідники. Артилеристи у взаємодії з операторами FPV-дронів зупинили наступ та знищили російську техніку,
– розповіли бійці "Магури".

Бригада також оприлюднила відео, на якому видно, як 47 ОМБр відбиває російський штурм та знищує ворожу бронетехніку.

Як проходило відбиття атаки росіян: дивіться відео

Варто зазначити, що Покровський напрямок залишається одним із найтяжчих на фронті. Російські сили продовжують атаки, намагаючись використати свою перевагу в кількості живої сили та техніки, за підтримки авіації та безперервної роботи артилерії.

Втрати окупантів на фронті: останні новини

  • Увечері 18 травня стало відомо, що ЗСУ вдалося очистити небо від ще одного ворожого Су-25. Утилізацію російської техніки проводили бійці 110 бригади.
  • Також стало відомо, що після удару по військовій частині на горі Ай-Петрі у Криму, загинув її командир – Алєксандр Кулаков. Це підтвердила "голова" окупаційної адміністрації Алушти Галіна Огньова.
  • У Генштабі розповіли, що 17 травня було ліквідовано понад 1400 окупантів. Також ворог втратив два літаки та один гелікоптер. Загальні ж втрати росіян перевищують 489 тисяч осіб.