Відбулася передача бойового стягу наступнику Яну Яцишену. Про це повідомила 47-а бригада у телеграм-каналі.

Дивіться також Команда нового Головнокомандувача Сирського: що відомо про кандидатів

47-а бригада "Маґура" отримала нового командира

У 47-й бригаді розповіли про те, що в ході прощання з бойовим прапором підполковник Рюмшин заявив, що його помста російським окупантам ще не закінчена і вже завтра (11 березня) він буде на новому місці служби.

"Панове офіцери, сержанти, солдати! Я мав за честь служити в 47-й бригаді, яка є найкращим підрозділом в Збройних Силах України завдяки вашому професіоналізму, стійкості та мужності. Впевнений, що ви й надалі триматимете високо бойовий прапор та успішно виконуватимете завдання", – звернувся Рюмшин до військових.

Новий командир бригади, полковник Ян Яцишен пообіцяв продовжувати справу свого попередника та дійти до перемоги разом з воїнами 47-ї бригади.

У 47-й бригаді "Маґура" змінився командир: дивіться відео

"Від імені командування бригади та особового складу дякуємо Дмитру Рюмшину та бажаємо наснаги на новому місці, щоб ви й надалі з честю виконували це покликання", – зазначили у бригаді.

Кадрові перестановки в ЗСУ

  • Після того, як Олександр Сирський став Головнокомандувачем Збройних Сил України, він розпочав аудит в ЗСУ.
  • Як наголошував Сирський, його головна задача - це ефективно використати бойові можливості озброєння і техніки, а також утримання позицій і відновлення втраченого положення.
  • Крім того, Сирський повідомляв про кадрові перестановки серед командирів в окремих бойових бригадах.
  • Водночас Президент України Володимир Зеленський заявляв, що Сирський отримав карт-бланш на кадрові перестановки в армії.