Мікроавтобус виїхав на зустрічну смугу та врізався у дерево. Через аварію загинули двоє жінок і шестирічна дитина. Матері надавали психологічну допомогу, а її молодша трирічна дитина вижила.

Дивіться також У Львівській області сталася моторошна ДТП: є постраждалі, серед них – дитина

Що відомо про загиблу у ДТП в Польщі дитину

Загибла 6-річна Єва Марчук – із села Старожуків Рівненської області.

Лікарі намагалися реанімувати дівчинку, але це їм не вдалося. Її мама Юлія та 3-річний братик Ілля отримали сильні травми і зараз перебувають у лікарні у важкому стані,
– пишуть журналісти.

Юлія їхала в Україну, щоб побачитися з батьком дітей. Будівельник Тарас пішов на фронт іще на початку війни, а жінка виїхала з дітьми до Польщі через кілька місяців після повномасштабної російської агресії – там жила їхня бабуся.

Коли Тараса поранило, він реабілітувався вдома. Тоді і з'явилася змога побачитися з дітьми, розповіли мешканці Старожукова.

"Він був поранений і приїхав додому на реабілітацію. Тому Юля з дітьми їхали, щоб побачитися з ним, обійнятися. І ось трапилося таке горе", – кажуть селяни.

Тараса за кордон не випускають, він готується до похорону доньки вдома. "Найближчими днями маленьку Єву мають уже привезти. Після похорону та реабілітації Тарас знову збирається повернутися на фронт", – ідеться в матеріалі.

Обставини аварії розслідують.