Про це 24 Каналу розповів генерал армії, глава Служби зовнішньої розвідки (у 2005 – 2010 роках) Микола Маломуж. За його словами, дійсно є можливості робити "різні сюрпризи" на багато кілометрів вглиб території Росії.

До теми Ведуть політичні оборонні бої: чому в Росії скасовують паради на 9 травня

Який "сюрприз" можна підготувати окупантам на 9 травня

Як наголосив Маломуж, дійсно можна спробувати запустити дрон, щоб той приземлився аж на Красній площі у Москві під час параду. Хоч Путін і може на таке очікувати. А після цього почати кричати на весь світ, що Україна нібито завдає ударів вже навіть по Красній площі.

Тому, ймовірно, застосування бойових дронів не буде. Однак можна по-іншому "здивувати" окупантів.

Тримати ворога в напрузі потрібно. Можна запустити не бойові дрони, а демонстраційні, щоб вони проникли на Красну площу. Ми маємо дрони різних типів. І такі, що летять на 1000 кілометрів і легко опиняться на Красній площі, теж маємо. Подарунки можуть бути. Я думаю, що це буде великим сюрпризом,
– наголосив Маломуж.

Маломуж припустив, як Україна може "привітати" Росію з 9 травня: дивіться відео

Це буде чудовий удар по авторитету окупантів. Україна в черговий раз продемонструє, що Росія насправді зовсім не захищена від різних загроз з повітря.

Як в Росії відзначатимуть 9 травня: коротко

  • Окупанти побоюються, що 9 травня можуть статися різні "бавовни" на парадах. Тому вони скасували такі заходи у Курській та Бєлгородській області. Відомо, що в Москві парад таки приведуть. Але туди приїде лише президент Киргизстану.
  • Раніше окупанти скасували щорічний шабаш "Безсмертний полк". Якщо в минулі роки росіяни ходили по вулицях з плакатами "дідів", то тепер це хочуть провести онлайн.
  • Нещодавно в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України закликали росіян бути обережними на 9 травня. Не варто ходити біля колон з технікою та поблизу військових об'єктів.