А давайте Україна не буде входити в стан війни з Росією, щоб не спровокувати її, обороняючи Донбас.

А давайте, щоб зупинити Росію, яка веде збройну агресію на Донбасі, оголосимо перемир'я.

А давайте, щоб Росія не добила нас до кінця, хоча ми і дали їй по зубам, погодимось, що надамо її ставленникам на Донбасі будь-які права, які вони захочуть.

А давайте, святкуючи успішну операцію в Дебальцево, в результаті якої місто перейшло до рук ворога, погодимось на усі ультиматуми Росії щодо політичної концесії України, а вона за це перестане стріляти.

А давайте оголосимо кілька разів перемир'я, бо Росія не перестає стріляти.

А давайте пообіцяємо Росії вибори на Донбасі, щоб організувати хоч якесь припинення вогню.

А давайте організуємо відведення військ і перемир'я в трьох селах, щоб провести вибори на Донбасі, бо Росія не припиняє збройну агресію.

Яке наступне "а давайте"?

Давайте відведемо двох п'яних піхотинців і проведемо вибори на Донбасі?

У мене є контр-пропозиції. До усіх сторін.

А давайте переговірники з українського боку підуть на ... пенсію.

А давайте оголосимо амністію усім учасникам теракту з малазійським боїнгом, щоб схилити Росію до співробітництва з міжнародним слідством. Ну, і давайте в ім'я діалогу і прогресу на переговорах називати цей теракт "малазійською кризою", а міжнародна слідча група продовжить роботу в Мінську.

А давайте виведемо американську поліцію з усіх міст США, охоплених заворушеннями через невиправдані вбивства цією поліцією чорношкірих громадян, відмовимось від насильства, оголосимо амністію, і надамо містам, де відбуваються заворушення, ширшу автономію, та введемо на їхню територію миротворців СНД, які забезпечать проведення виборів.

Як вам такі "а давайте"?

Читайте також: Москва оголосила про готовність до світової війни