Про це повідомляє Укрінформ.

Читайте також: Янукович-молодший хотів влаштувати провокацію на Банковій, – СБУ

Засідання в Оболонському районному суді Києва розпочалося з промови адвоката Януковича Олександра Горошинського.

До цього з 13 вересня, 30 годин, зачитував інший адвокат Януковича – Олександр Байдик.

Він мав закінчити свою промову, але до суду надійшли документи про те, що Байдика було госпіталізовано.

Також відомо, що Оболонський районний суд Києва викликає екс-президента України Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду. Так, на виступ Януковича чекають 12 жовтня о 10:00.

Нагадаємо, адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк розповів про зустрічі із президентом-втікачем, який переховується у Росії, ставленням до нього та гонорари від затяжного судового процесу.

В чому полягає державна зрада Віктора Януковича?Після втечі до Росії під час Майдану у 2014 році Янукович попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для "відновлення законності" в Україні. Відповідну заяву Януковича від 1 березня 2014 року зачитав представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН 3 березня 2014 року.

Окрім держзради, екс-президента підозрюють у пособництві в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України та пособництві у веденні агресивної війни. У 2018 році прокурори Головної військової прокуратури попросили суд винести вирок Януковичу у вигляді 15 років в'язниці.