Про це 24 Каналу розказав голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан, зауваживши, що така атака – приклад того, як десантно-штурмові підрозділи та летовища, які "максимально" захищені російською ППО, можна успішно вражати невеликими дронами.

До теми Пошкоджені літаки, закриті аеропорти та зграї БпЛА: що відбувалось у Росії вночі 30 серпня

"Сам факт того, що вдалося знищити 4 одиниці, а уражено було більше, адже в результаті цих вибухів, уламків, звичайно, що були пошкоджені ще додаткові літаки. Це є, власне кажучи, перемога", – наголосив Кузан.

За словами місцевих жителів, у напрямку аеродрому Пскова летіло близько 20 дронів. Голова Українського центру безпеки та співпраці вважає, що було випущено понад два десятки БпЛА. Адже, мовляв, зрозуміло, що більшу частину безпілотників під час атаки збивають.

Та відстань 700 кілометрів, яку вдалося здолати, – це є показник. Загалом це все відбувається у межах закладених показників щодо дальності дронів – у межах 1000 кілометрів. На Північ до Пскова й до Москви перед тим долітали саме такі дрони,
– переконаний Сергій Кузан.

Які наслідки атаки БпЛА на аеропорт у Пскові: дивіться відео

Що відомо про атаку на Псковський аеропорт: коротко

  • Уночі 30 серпня на російському аеродромі Пскова було гучно. Там дислокується 334 військово-транспортний авіаційний полк Росії. На озброєнні він має літаки Іл-76.
  • В українській розвідці заявили, що внаслідок атаки дронами знищено 4 військово-транспортні літаки Іл-76, а ще декілька літаків – пошкоджено.
  • За даними джерел 24 Каналу, удар по аеропорту Пскова був спецоперацією ГУР МО.
  • Водночас російські пропагандисти заявили, що ураження буцімто "часткові".