Вибух стався неподалік від дипломатичних будівель та ринкової площі. Близько – до багатьох урядових та адміністративних приміщень, серед яких – і президентський палац.

До теми Американці виходять з Афганістану: таліби при владі можуть назавжди змінити світ

Сім'ю міністра встигли евакуювати

Найближче до замінованого автомобіля розташований будинок виконувача обов'язків міністра оборони Бісмілля Мохаммаді. У цей час самого урядовця вдома не було, його сім'ю встигли евакуювати.

У будинок увірвались озброєні чоловіки

Як інформують ЗМІ, вже після вибуху у дім увірвались озброєні чоловіки. З ними розпочали перестрілку представники служби безпеки. Трьох нападників ліквідували.

Через дві години після першого вибуху пролунав другий – у тій самій частині Кабула. Після нього знову почались постріли. Сотні жителів району евакуювали, правоохоронці обшукують будинки, де можуть переховуватись бойовики.

Дивіться відео з Кабула:

Читайте також Таліби в Кандагарі вбили десятки і поранили сотні мирних жителів, – ООН

Що відбувається зараз в Афганістані?

Після оголошення США та союзників про виведення своїх сил з Афганістану в країні значно активізувались бойовики. У русі "Талібан" стверджують, що вже контролюють 85 % території країни, проте офіційна влада це заперечує. Криваве протистояння між урядовими військами і талібами триває. Так лише 1 серпня офіційний Кабул заявив про знищення 250 бойовиків.