За даними геологічної служби США, землетрус стався за 40 кілометрів на південний схід від міста Юрм на глибині 187,6 кілометра.

Дивіться також Румунію сколихнув сильний землетрус: чи є загроза для України

Що відомо про потужний землетрус в Афганістані

Зауважимо, що викликані землетрусами зсуви заблокували дороги в північному пакистанському місті Абботабад.

Сильні підземні поштовхи відчувалися у пакистанській столиці Ісламабаді. Після сильних поштовхів люди евакуювалися зі своїх домівок, на стінах яких з’явилися тріщини, а на вулиці тряслися дерева. Очевидці в Лахорі повідомили, що поштовхи також відчувалися там.

Інформаційне агентство Індії ANI повідомило, що поштовхи відчувалися у столиці країни Нью-Делі.

Очевидці повідомили, що сильний землетрус, що тривав не менше 30 секунд, відчувався на більшій частині території Пакистану.

Люди вибігали зі своїх будинків і читали Коран,
сказав кореспондент AFP.

Землетрус відчувався і на території Узбекистану. У Ташкенті, розташованому за 561 кілометра від епіцентру землетрусу, жителі вибігали на вулиці. Поштовхи відчули і на території Казахстану.

Землетрус в Афганістані: дивіться відео

Землетрус в Еквадорі

  • В Еквадорі 18 березня стався сильний землетрус. Підземні поштовхи залягали на глибині 10 кілометрів.
  • За інформацією BNO News, землетрус стався о 12:12 за місцевим часом. Поштовхи відчувалися по всьому регіону і навіть у сусідньому Перу.
  • О 12:22 зафіксували другий поштовх. Проте він був слабшим – магнітудою менш як 4,8.
  • Згідно з комп'ютерними моделями Геологічної служби США, землетрус могли відчути до 13,5 мільйонів людей, зокрема 5,1 мільйона відчули підземні поштовхи як "сильні" чи "дуже сильні".