"АК Барс" здобув вольову перемогу на СКА

17 листопада 2010, 22:15

"АК Барс" зумів у серії булітів здолати санкт-петербурзький СКА, якому вже в першому періоді поступався трьома шайбами.

Гості із північної столиці спробували влаштувати просто блискавичний бліц-криг. До 7 хвилини першого періоду у воротах казанців відзначилися Франсон, Рибін та Афіногенов. Утім, ще до перерви Ємелін скоротив відставання, а у другому періоді “барси” зуміли зовсім відійти від шоку.

Пропустивши ще раз, господарі у тій же 20-хвилинці повернули на табло паритет - 4:4. За 3 хвилини ж до завершення уже вирішальної частини поєдинку казанці зробили, здавалося, неможливе - 5:4 після влучного кидка Заріпова.

Тут вже настала черга СКА демонструвати характер - на останній хвилині матчу Максим Сушинський перевів гру в овертайм. Логічним завершенням такого напруженого поєдинку стали буліти, де господарі були все ж трохи вправнішими - 6:5 у підсумку. “Барс” виходить на друге місце у Східній конференції.

Попереду лише магнітогорський “Металург”, який у звітний ігровий день довів, що не планує розставатися із лідерством. “Магнітка” вдома не залишила найменших шансів ЦСКА - 5:0.