За інформацією кореспондента 24 каналу, під офісом Генпрокурора зібралось приблизно 50 людей, під судом – набагато більше. Підтримати Кузьменко, прийшли колишні пацієнти, друзі та родичі.

Важливо! Справа Шеремета: у Нацполіції спростували алібі Кузьменко

Вони вимагають публічних вибачень через затримання добровольців без належних доказів, а також узгодити позицію щодо запобіжних заходів. Також активісти повідомили, що звертатимуться до міжнародних організацій щодо перегляду справи, адже вбачають в цьому виключно політичний контекст.

Нам незрозуміло, чому позиція генерального прокурора залишається без змін. Чому висококваліфікований лікар, яка робить унікальні операції і рятує дитячі життя, повинна утримуватись у в’язниці. Ми вважаємо, що більше користі вона принесе на роботі,
– розповів співорганізатор акції Сергій Кузан.

На пікет підтримки прийшла з мама Юлії Кузьменко. Вона розповіла, що за весь час у неї було лише два побачення з донькою "через віконечко".

Генеральний прокурор вже визнав, що справді бракує доказів. Нехай і далі проводить своє розслідування, але чому моя дитина має при цьому сидіти у в'язниці,
– поділилась мама Юлії Калінкіна Ірина.

До слова, підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета – Яні Дугарь – Апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід, вона залишиться під нічним домашнім арештом до 4 квітня. Розгляд апеляції щодо Юлії Кузьменко розпочнеться з хвилини на хвилину.

акція на підтримку кузьменко
На акцію підтримки Юлії Кузьменко зібрались понад 50 людей / Фото 24 каналу (Андрій Костюк)

акція
Активісти вимагають вибачень від генпрокурора та переглянути запобіжний захід / Фото 24 каналу (Андрій Костюк)

акція
Акція на підтримку Кузьменко / Фото 24 каналу (Андрій Костюк)


Дивіться відео 24 каналу, як Кузьменко ведуть до суду: